BİZE SORUN

İç Hastalıkları (Dahiliye)

İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hayat dinamiktir. Bu dinamizmin devamı iç sistemlerimizin uyumlu çalısması ile mümkün oluyor. Zamanla arıza ve hastalıkların çıkması insaniyetin gereği, tedbir almak ve tedavi olmak da yine ayni sebeple zaruri. Geç kalmak ise telafisi zor, üzücü ve pahalı. Dinamizminizin devamı için vakıf hastanesi dahiliye bölümü her zaman hizmetinizdedir.

ÇAYIROVA TIP MERKEZİ İç Hastalıkları Bölümü, hasta odaklı ve bütüncül yaklaşarak, iç hastalıkları uzmanları ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara, böbrek hastalıklarından,karaciğer hastalıklarına kadar çok geniş bir yelpazedeki hastalık gruplarında, güncel tedavi yaklaşımları kullanılmaktadır.
İç hastalıkları alanında uzmanlaşmış hekimlerimiz bölümümüzün gelişmiş tıbbi donanımı ile koyduğu tanıyla  ilgili, diğer uzmanlık dallarıyla multi disipliner şekilde hareket ederek tedavi planı oluşturulmaktadır.

ÇAYIROVA TIP MERKEZİ iç hastalıkları bölümü hafta içi 09.00-14.00 arası hizmet vermektedir.

ÇAYIROVA TIP MERKEZİ İç hastalıkları Bölümü'nde genel iç hastalıkları'nın yanı sıra verilen sağlık hizmetleri şunlardır:

  • CHECK-UP
  • DİYET- BESLENME PROGRAMLARI

Dahiliye bölümü seker hastalığı, ülser, gastrit, kolit gibi sindirim hastalıkları, guatr ve troid hastalıkları, solunum hastalıkları, astım ve bronşit, böbrek hastalıkları, karaciğer ve safra yolu hastalıkları, romatizmal hastalıklar, yüksek tansiyon, şişmanlık, kansızlık ve kanser gibi daha bir çok hastalık için teşhis ve tedavi imkanı bulabileceğiniz güvenli bir ortam.

Dahiliye bölümü şeker hastalığı, ülser, gastrit, kolit gibi sindirim hastalıkları, guatr ve troid hastalıkları, solunum hastalıkları, astım ve bronşit, böbrek hastalıkları, karaciğer ve safra yolu hastalıkları, romatizmal hastalıklar, yüksek tansiyon, şişmanlık, kansızlık ve kanser gibi daha bir çok hastalık için teşhis ve tedavi imkanı bulabileceğiniz güvenli bir ortam.

Bölüm Doktorlarımız

Uzm. Dr. Ali Osman ONAT

PROFİL DETAY