BİZE SORUN

Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba,

Çayırova’nın sağlığına katkı vermeye, 1997 yılında başladık. Bu süreçte Çayırova da ilçe statüsüne yükseldi ve yüzbinin üzerinde bir nüfusa sahip oldu.

Çayırova Tıp Merkezi olarak ‘Sağlık hizmetinden faydalanmak ve iyi hizmet almak herkesin temel hakkıdır.’ felsefemizle ve kurumumuzun butik halinin avantajıyla hastalarımız özel ilgi hastalıklarının yakın takibi ve adeta aile doktorları gibi yakınlıkla hizmet vermeyi hep ön planda tuttuk.

Tıp Merkezimizde 10 branşta uzman hekim hizmeti ve, 24 saat acil ve poliklinik hizmeti vermekteyiz. Merkezimizde endoskopi ve kolonoskopi ünitemiz bulunmaktadır.

Çayırova Grup bünyesinde; ortak sağlık güvenlik birimi ile işyerlerine, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı desteği verilmektedir. Ayrıca ortak sağlık güvenlik birimine bağlı mobil sağlık aracımızla, işyerlerinde işgücü kaybı olmadan çalışanların yasal sağlık taramalarını etkin bir şekilde yapmaktayız. Kurumumuzun sloganını ‘Hayat sağlıkla güzel.’ olarak seçmiştik. Sizlere sağlıklı, güzel, mutlu bir yaşam diliyorum.

Dr. Esat EKİNCİKLİ
Mesul Müdür