BİZE SORUN

Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba,

Önce insan sağlığını gözeterek, 1997 yılında kapılarını açan Çayırova Tıp Merkezi 23 yıllık birikimini; tamamen sağlık projesi üzerine inşa edilen yeni modern binasına taşımıştır.  

Çayırova Tıp Merkezi olarak ‘Sağlık hizmetinden faydalanmak ve iyi hizmet almak herkesin temel hakkıdır.’ felsefemizle ve kurumumuzun butik halinin avantajıyla hastalarımız ilgili hastalıklarının yakın takibini yapıyor ve adeta aile doktorları gibi yakınlıkla hizmet vermeyi görev biliyoruz.

2400 m2 kapalı alanda;

14 yataklı modern müşahede salonununda bulunduğu ve 7/24 kesintisiz acil servis hizmeti veren Tıp Merkezinde; Acil Servis, Fizik Tedavi ve rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun ve Boğaz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar, Radyoloji, Genel Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Binamızın 250 m2’lik  bölümü;

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimine ayrılmış ve bünyesinde  nitelikli elemanlar ve Danışman Profesör bulunduran ekibiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Çayırova Tıp Merkezi; 2013 yılında Çayırova OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) yi de kurarak Çayırova GRUP halini almıştır. Çayırova Grup bünyesinde; ortak sağlık güvenlik birimi ile işyerlerine, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı desteği verilmektedir. Ayrıca ortak sağlık güvenlik birimine bağlı mobil sağlık aracımızla, işyerlerinde işgücü kaybı olmadan çalışanların yasal sağlık taramalarını etkin bir şekilde yapmaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız ile Çayırova’yı daha sağlıklı bir geleceğe taşımak için 10 branşta uzman hekim kadromuz ve 50 personelimiz ile etik kurallara, bilimsel normlara uygun bir şekilde, huzurlu, güvende hissedebileceğiniz, yaşama umut katan kaliteli bir sağlık hizmeti vermek için heyecan duyuyoruz.

Yönetim Kurulu