Çayırova Tıp Merkezi Dahiliye Genel Cerrahi Mobil Sağlık Çocuk Kadın Doğum Göz Hekimliği

Hakkmzda


Dr. Esat EKNCKL


Kurumumuz bölgemizin yeni ilçesi Çayrova'da 1997'den beri süren salk hizmetini son 3 yldr Tp Merkezi olarak 1000 m2 kapal olan müstakil binamyda 5 uzman hekim ile 5 acil ve youn bakm hekimi ile hizmet vermektedir.Çayrova Tp Merkezi 24 saat açk olup tüm laboratuar, röntgen ve ultrason tetkikleri deneyimli uzmanlar tarafndan yaplmaktadr.

En deerli varln insan olduu bilinciyle hareket eden, insanlara önce zarar vermeme ilkesini hiçbir zaman unutmayan özellikle acil durumlarda teknik kadro ve ekipman ile hayati müdahalelerle ilgili sorumluluk bilincini tayan, tan ve tedavi hizmetlerinde ekip anlay ile hareket eden, scak ilgiyi ve herkese eit davranmay ilke edinen bir ekibe sahibiz.

MSYONUMUZ 

Nitelikli ve uzman kadrolar ile etik deerlere bal, hasta haklarna saygl, tedavi edici uygulamalar yannda koruyucu salk çalmalarn da kapsayan kaliteli ve ekonomik salk hizmetlerimizi din, dil, rk, cinsiyet ve bölge ayrmn gözetmeksizin sunmaktadyr. 


VZYONUMUZ 

Çada bir yönetim sistemi, tbbi uygulamalar ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarmzn tüm salk gereksinimlerini karlayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen ''salkta güvenin adresi'' bir salk kuruluu olmaktr. 


KALTE POLITIKAMIZ

 • Toplam kalite anlay dorultusunda, birinci önceliimiz hastalarmzn beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktr.
   

 • Çada yönetim anlay dorultusunda, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyiletirme çalmalarna önem ve öncelik vermektir. 
   

 • Hastalarmzn ve tüm çalanlarmzn bize duyduklar güveni sürekli gelitirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik salk hizmeti sunmaktr. 
   

 • Çalanlarmz sürekli eitimlerle destekleyerek, iyiletirme süreçlerinde etkin klmaktr.
   

 • Çalanlarmzn gurur duyduklar çalma ortamn salamak ve kurumun baarlarn hep birlikte kutlamaktr. 


  Temel deer ölçümüz: Hastalarmzn memnuniyetidir

 

 
 

Sayglarmla;
Mesul Müdür
Dr. Esat EKNCKLGebze Biliim Hizmetleri 2010